ما که هستیم

مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی زند شیراز، وابسته به موسسه بزرگ آموزش عالی زند از سال ۱۳۹۵ با ارائه آموزشهای مهارت محور در حال خدمت رسانی به متقاضیان و علاقمندان به امر مهارت آموزی و توسعه مهارتهای فردی و تخصصی می باشد. تیم حرفه ای مرکز آموزشهای آزاد زند آماده ارائه به روزترین محتوای آموزشی با حداکثر کیفیت می باشد.

اطلاعات بیشتر

آموزش های ما

تغییرات روز افزون و پیشرفت های چشمگیر در پهنه دانش، مهارت و تکنولوژی ضرورت بهره گیری از ابزار آموزش را دو چندان کرده است به طوری که آموزش مداوم، جزئی جدایی ناپذیر از زندگی جوامع توسعه یافته به حساب می آید و از آنجایی که تحصیلات دانشگاهی نه تنها یگانه مسیر آموزش نمی باشد بلکه اساساً برای همه افراد جامعه نیز مقدور نمی‌باشد. از اینرو بهره گیری از آموزش‌های کوتاه مدت با هدف ارتقای مهارت های فنی، انسانی و ادراکی مدیران، کارکنان و سایر افراد جامعه و هماهنگ کردن اطلاعات آنان با پیشرفت های دانش بشری در حوزه های مرتبط با آنان بهترین گزینه جهت سوق دادن جامعه به سمت پیشرفتهای روزافزون خواهد بود. ضمن اینکه توسعه دانش و توانمندی برای کارکنان دستگاه های دولتی و غیر دولتی زمینه ساز ایجاد یک سیستم اداری متحول، پویا، مشارکت جو و مسئولیت پذیر خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

داستان ما

از این رو موسسه آموزش عالی زند برآن شد تا با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار و IDP استرالیا، آموزش های آزاد، مجازی و کوتاه مدت زند را راه اندازی نماید. این مرکز هم اکنون برگزارکننده دوره های مختلف آموزشی مورد نیاز جامعه و سازمانها در سطح استان فارس می باشد.

ساعات کار مرکز:

شنبه تا پنج شنبه ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

شماره تلفن های مرکز:

۸۳ ۷۴ ۳۶۴۸ (۰۷۱)

۵۱ ۸۱ ۳۶۴۸ (۰۷۱)

۶۳ ۹۲ ۱۰۳ (۰۹۰۳)

اطلاعات بیشتر
۳۲۱ درس کامل شده
۲۰۰ پرونده کامل شده
۱۳۵۰ دانشجو
۲۸ مدرس دوره

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما