مدیریت پروژه- مرکز آموزشهای آزاد و توانمندسازی تخصصی

MBA مدیریت پروژه

فارغ التحصیلان دوره های عالی MBA نیروهای کارآمد و موثری می شوند که بر افزایش کارایی و رشد سازمانها تأثیر بسزایی می‌گذارد.مدیریت پروژه امروزه خود تبدیل به یک دانش مستقل شده و در دانشگاه‌های معتبر جهان به عنوان یک رشته پرطرفدار تدریس می‌شود. 

489205-PH0A7V-175-min

ویژگی این دوره:

کاربرد مفاهیم و فنون مدیریت پروژه در سازمان‌های مختلف بر ارزش این رشته افزوده است. همچنین در عصر پیشرفت و تغییر، سازمان‌های پروژه محور که فاقد ساختار ثابت سازمان‌های سنتی هستند رو به افزیش‌اند که مدیریت این‌گونه سازمان‌ها و کار کردن در آن‌ها مستلزم دانش مخصوص به خود است.

علاوه بر این بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف ترجیح می‌دهند به جای داشتن شغلی ثابت در سازمانی خاص به انجام پروژه‌های مختلف مربوط به رشته خود بپردازند که موفقیت در این امر با بهبود دانش مدیریت پروژه تسهیل خواهد شد. در این دوره مباحث اصلی دانش مدیریت پروژه طبق استاندارهای تعریف‌شده جهانی به دانشپذیران آموزش داده خواهد شد.

627-min

مخاطبین این دوره:

با توجه به طیف وسیع پروژه ها مخاطبین این دوره می تواند تمامی مدیران، دست اندکاران و کارشناسان ارشد طرح ها و پروژه ها باشد، اهم این افراد شامل : مدیران و کارشناسان ارشد شرکت های مهندسی و ساخت تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، مدیران و کارشناسان ارشد شرکت های مهندسی بخش صنعت برق و آب، مدیران و کارشناسان ارشد شرکت های مهندسی نرم افزار: مدیران و کارشناسان ارشد فعال در پروژه های بهبود و استراتژیک در سازمانها، مدیران و کارشناسان ارشد واحدهای طرح و توسعه کسب و کار و محصول و مدیران ارشد پروژه ها.

 

OGMM5G0-min

شرایط ثبت نام:

  • دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاه ها یا موسسات معتبر داخل و خارج کشور
  • سه سال سابقه کار مفید
  • پذیرفته شدن مصاحبه تخصصی
  • گذراندن دروس پیش نیاز(در صورت نیاز و به تشخیص کمیته راهبری)