IELTS

Head Teacher and Vice Chancellor in Zand Open Short Courses Center

Mehdi Paydari

Seventeen years of experience in Teaching

Official IDP Writing Instructor

Master Trainer of Trainee Teachers

IELTS Trainer for 10 years trained by IDP Australia


مدیرکل مرکز آموزش های آزاد و توانمندسازی تخصصی زند

مدرس رسمی IDP در جنوب کشور با ۱۰ سال سابقه درخشان در امر آموزش آیلتس و به طور خاص مهارت Writing

۱۷ سال سابقه تدریس در آموزش زبان انگلیسی

ثبت نام در کلاسهای آمادگی آیلتس

توصیه های آقای مهندس پایداری به شرکت کنندگان در آزمون آیلتس

علاقه مندان به شرکت در آزمون آیلتس بخوانند….

IELTS Listening

مهارت Listening  دو فاز آماده سازی و مهارتهای مورد نیاز آزمون دارد. شنیدن گسترده فایلهای صوتی انگلیسی تاثیر مثبت اما غیر مستقیم در توسعه مهارت listening دارد. گوش دادن به فایلهای صوتی آیلتس همراه با پاسخ به سوالات اهمیت ویژه ای دارد. این عمل باید حداقل چهارروز در هفته صورت پذیرد. نکته مهم مربوط به تمرینهای پس از گوش دادن و پاسخ دادن به سوالات آیلتس است؛ معمولا زبان آموزان نسبت به آنها بی توجه هستند. گوش دادن به همان فایل صوتی همراه با خواندن متن فایل بصورت همزمان و پس از پاسخ دادن به سوالات مشکلات تفاوت در لهجه های مختلف را مرتفع می سازد.

IELTS Reading

تصور اشتباه ترجمه و خواندن متن بدون یافتن نشانه های موجود در سوالات مربوط به متن دو اشتباه رایج در آزمون Reading می باشند. فراموش نشود که برگردان لغات از انگلیسی به فارسی را می توان با یافتن معنای لغات در یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی جایگزین نمود؛ هرچند که این اقدام نیز حتما باید پس از تلاش اولیه برای پاسخ به سوالات صورت پذیرد. نکته دوم و بسیار مهم اولویت یافتن نشانه ها در سوال و سپس خواندن متن جهت یافتن معادل این نشانه ها در آن می باشد.

IELTS Speaking

تبدیل جملات ساده به جملات پیچیده و بکارگیری لغات  مرتبط دو اقدام طلائی جهت ارتقا نمره در مهارت Speaking می باشد. لغات بهتر است که با موضوع مرتبط باشند. در صورت عدم ارتباط یا موضوع حتی اگر از سطح بالائی برخوردار باشند و آکادمیک هم باشند، نمره متناسب و بالائی را دریافت نخواهند کرد. ضمناً ابزارهای اتصالی در توسعه جملات از اهمیت ویژه ای برخوردارند. گروه عبارتهای and ، but ، although و so از این دست ابزارهای اتصالی به حساب می آیند.

IELTS Writing

توجه ویژه به نکات مهم موجود در موضوع و ارائه دیدگاه نویسنده از اهمیت بالائی برخوردار است. عمدتاً دیده شده است که در آزمون Writing شرکت کننده یک یا دو بخش مهم معنائی در موضوع را از قلم می اندازدو این تائیر منفی در نمره کلی دارد. از طرفی دیگر نوشتن نظر نویسنده در مقدمه و نتیجه الزامی است که بعضاً با کم توجهی نویسنده مواجهه شده و بخشی از نمره را از دست می دهند.

دیدگاه خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

avatar
  Subscribe  
Notify of